ARI ARITIM

ARI ARITIM çevre mühendisliği alanındaki su ve atık su arıtımı, altyapı, hava kirlenmesi kontrolü, katı atık atık değerlendirme ve uzaklaştırma, çevre kalitesi yönetimi, vb. konularda ön etüdlerden uygulama ve projelerinin hizmetlerini vermektedir. Bu kapsamda kalite izleme programları, laboratuar ve pilot ölçekli arıtma model deneyleri, fizibilite çalışmaları, çevresel etki değerlendirmeleri, proje yönetimi eğitim hizmetleri ile proses sistem tasarımları ARI ARITIM kalitesiyle gerçekleştirilmiştir.

Ar-Ge çalışmalarının amacı; teknolojik gelişmeyi hızlandırmaktadır. Teknolojik gelişmenin amacı ise, ekonomik büyümeyi sağlamaktadır. Dolayısıyla teknolojik gelişme ile ekonomik büyüme arasında karşılıklı bir etkileşim vardır ve bu ilişkinin süreklilik özelliği mevcuttur

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

Arı Arıtım hizmet sunduğu bir çok sektöre arıtma sistemleri kurmuş teknik servis hizmeti vermiş deneyimli mühendisleriyle montaj, otomasyon, çevre teknolojileri ve danışmanlık konusunda faaliyet göstermektedir .Firmamız, gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başarmış, özellikle son yıllarda kurulumu zorunlu hale gelen arıtma sistemlerini kendi geliştirdiği özel teknik donanımlarla , sorunsuzca çalışır hale getirmiştir. Ar-Ge Çalışmalarını devamlı sürdüren ve hep daha iyisini hedefleyen bir firma olan Arı Arıtım güvenebileceğiniz, sorunlara objektif bakan bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Amacımız siz müşterilerimize en iyiyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.


 


 

Çevre Kalitesi Yönetiminde Uzman

Faaliyetimize başladığımız 1998 yılından beri yaptığımız her işe hep yeni bir soluk getirmeyi, sunduğumuz
çözümlerde müşteri memnuniyetini yakalamayı amaç edindik.

 Ari Aritim