Projelendirme

ARI ARITIM’ın faaliyetlerini anahtar teslimi teslimini arıtma tesislerinin yanı sıra aşağıda sistem ve tesislerin projelendirme yapımını da kapsar.


1.İçme suyu temini için kaptaj, pompa istasyonu ve deniz deşarları
2.Katı atık toplama, transfer, ayıklama, kompostlama, yakma ve düzenli depolama tesisleri.
3.Tehlikeli atık arıtma ve uzaklaştırma tesisleri

 

Firmaların yapıları da, tıpkı insan karakterleri gibi kendine özgüdür. Bu yapıları incelemeye tabi tutan verilecek bir danışmanlık hizmetinin başarılı olması mümkün değildir.

Projelendirmede yapılacak uygulama, firmanın ana karakterlerinde hangi noktaları zorlayacağı ve organizasyonun nasıl etkileneceğidir.

Verilecek hizmetin hayata geçirilmesinde karşılayacak güçlükler ve aşma metodlarının tartışılması ve yönetim ile birlikte karar verilmesi teşhis çalışmalarında önemlidir.

Bu işlemler firmanın büyüklüğüne göre değişen sürede tamamlanmakta, bu süreç sonunda firma yöneticilerine uygulanmaya konulması gereken proje ile ilgili olarak detaylı bir rapor sunulmaktadır.

 

ARI ARITIM olarak;
•Arıtma tesisi revizyonu, artıma ekipmanları bakımı, onarımı gibi konularda,
•Su Arıtma Tesisi prosesinin belirlenmesi ve projelendirilmesi ile sistemin fizibilite çalışmalarını içeren, danışmanlık konularında
•Sözleşmenin gerçekleşmesinden itibaren, tesisin işletmeye alınmasına kadar süren ve tesisin işletmeye alınmasına kadar süren ve tesisin işletmeye alınması ile devam eden, gözetim, danışmanlık periyodik bakım ve servis ekibimizle hizmetinizdeyiz.


 


 

Çevre Kalitesi Yönetiminde Uzman

Faaliyetimize başladığımız 1998 yılından beri yaptığımız her işe hep yeni bir soluk getirmeyi, sunduğumuz
çözümlerde müşteri memnuniyetini yakalamayı amaç edindik.

 Ari Aritim